Polski-Adwokat.. bo ludzie mają prawo Polski-Adwokat.. bo ludzie mają prawo

Wyszukaj adwokata

 
 

Słownik pojęć prawnych

Refinansowanie (Refinancing) - Spłacenie istniejących długów pieniędzmi pochodzącymi z nowo zaciągniętych zobowiązań finansowych, mających jednak niższe oprocentowanie.

Porady prawne

Czy Urząd Imigracyjny uzna moje małżeństwo za oszustwo matrymonialne?

Redakcja | 20 December 2014

Nie ma żadnej magicznej recepty, która pomogłaby przedstawicielowi Urzędu Imigracyjnego [Immigration Officer] albo sędziemu Sądu Imigracyjnego stwierdzić, czy twoje małżeństwo jest prawomocne. Każdy urzędnik podejmuje decyzję na podstawie odpowiedzi udzielonych podczas przesłuchania, ale także na podstawie własnej intuicji oraz doświadczeń, które zdobył podczas szkoleń i własnej praktyki. Również nasze doświadczenie podpowiada nam, że jest kilka rzeczy, o które trzeba zadbać, aby zapewnić sobie największe prawdopodobieństwo sukcesu.

FAQ

Odpowiedzi

Jak mogę wyróżnić swój profil?

 

Podstawowym sposobem na wyróżnienie profilu jest wybór pakietu Premium. Ponadto możesz wykupić banner reklamowy ukazujący się w wielu miejscach na łamach serwisu. Więcej informacji znajduje się w sekcji Reklama.

+1
Nie Tak Czy odpowiedź była pomocna?

Czy muszę odpowiadać na pytania użytkowników wysłane na mój profil?

 

Użytkownicy odwiedzają serwis, szukając pomocy prawnej. Zachęcamy więc do odpowiadania na otrzymane pytania, gdyż są to Twoi potencjalni klienci.

0
Nie Tak Czy odpowiedź była pomocna?

Ile kosztuje stworzenie profilu w serwisie?

 

Stworzenie profilu w serwisie jest bezpłatne. Oferujemy jednak profil Premium, który umożliwi Ci dostęp do wielu dodatkowych funkcji, a użytkownikom bardzo ułatwi kontakt z Tobą i Twoją kancelarią. Wszystkie informacje oraz porównanie pakietów znajdują się w zakładce Strefa Adwokatów.

0
Nie Tak Czy odpowiedź była pomocna?

Dlaczego warto reklamować się w serwisie PolskiAdwokat.org?

 

Serwis PolskiAdwokat.org jest najbardziej szczegółowym katalogiem polskich adwokatów działających na terenie Stanów Zjednoczonych. Dzięki obszernym informacjom umieszczonym w profilu każdego z nich oraz artykułom prawnym, skupiamy wokół serwisu Polonię szukającą pomocy prawnej.

0
Nie Tak Czy odpowiedź była pomocna?
 

Zakres Praktyki

 
Znasz polskiego adwokata, którego jeszcze nie ma w serwisie?
Powiadom nas o tym