Polski-Adwokat.. bo ludzie mają prawo Polski-Adwokat.. bo ludzie mają prawo

Wyszukaj adwokata

 
 

Słownik pojęć prawnych

Akredytywa, List kredytowy (Letter of credit) - Dokument określający warunki rozliczeń za pośrednictwem banku, mający zastosowanie jako instrument, który zabezpiecza interesy obu stron kontraktu.

Porady prawne

Czy Urząd Imigracyjny uzna moje małżeństwo za oszustwo matrymonialne?

Redakcja | 20 December 2014

Nie ma żadnej magicznej recepty, która pomogłaby przedstawicielowi Urzędu Imigracyjnego [Immigration Officer] albo sędziemu Sądu Imigracyjnego stwierdzić, czy twoje małżeństwo jest prawomocne. Każdy urzędnik podejmuje decyzję na podstawie odpowiedzi udzielonych podczas przesłuchania, ale także na podstawie własnej intuicji oraz doświadczeń, które zdobył podczas szkoleń i własnej praktyki. Również nasze doświadczenie podpowiada nam, że jest kilka rzeczy, o które trzeba zadbać, aby zapewnić sobie największe prawdopodobieństwo sukcesu.

FAQ

Odpowiedzi

Znam bardzo dobrego adwokata - jak mogę go dodać do serwisu?

 

Jeżeli znasz polskiego adwokata lub kancelarię, w której ktoś z personelu mówi w języku polskim, a nie ma ich jeszcze w serwisie, zachęcamy do powiadomienia nas o tym, korzystając z przycisku umieszczonego w stopce każdej ze stron. Po wysłaniu formularza kontaktowego, skontaktujemy się z adwokatem oraz dokonamy jego weryfikacji. Jeżeli sobie tego życzysz, możemy powiadomić Cię o dodaniu adwokata do serwisu.

+18
Nie Tak Czy odpowiedź była pomocna?

Czy mogę ocenić adwokata, którego znalazłem na łamach serwisu?

 

Zachęcamy użytkowników, aby wystawili ocenę adwokatowi znalezionemu w serwisie, ale tylko w przypadku, kiedy skorzystali już z jego usług. Wystawione oceny pozwolą innym użytkownikom szukającym adwokata podjąć słuszną decyzję.

+5
Nie Tak Czy odpowiedź była pomocna?

Czy serwis PolskiAdwokat.org ręczy za adwokatów, których profile są zamieszczone w serwisie?

 

Serwis PolskiAdwokat.org jest najbardziej szczegółową bazą polskich adwokatów w Stanach Zjednoczonych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte w serwisie ułatwiły użytkownikom wybór adwokata najbardziej odpowiedniego dla ich potrzeb, jednak nie ręczymy za jakość świadczonych przez niego usług.

+21
Nie Tak Czy odpowiedź była pomocna?

Jak znaleźć adwokata, który odpowiada moim wymaganiom?

 

Serwis PolskiAdwokat.org oferuje wiele sposobów znalezienia adwokata, który sprosta Twoim wymaganiom. Wystarczy, że w wyszukiwarce sprecyzujesz kryteria, takie jak nazwisko, specjalizacja, stan lub miasto. Po otrzymaniu rezultatu wyszukiwania, zapoznaj się z profilem każdego z adwokatów. Bazując na informacjach podanych przez adwokatów oraz ocenach ich klientów, zdecyduj, który z nich najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Skontaktujesz się z wybranym adwokatem, wysyłając do niego wiadomość lub dzwoniąc na numer telefonu umieszczony w profilu.

+4
Nie Tak Czy odpowiedź była pomocna?

Dlaczego szukając adwokata, warto korzystać z serwisu PolskiAdwokat.org?

 

W życiu jest wiele sytuacji, które wymagają zasięgnięcia porady prawnej. Dzięki serwisowi PolskiAdwokat.org możesz w łatwy i szybki sposób znaleźć adwokata wyspecjalizowanego w dziedzinie prawa, która Cię interesuje. Ponadto, nasz serwis oferuje użytkownikom wiele pomocnych artykułów oraz możliwość prowadzenia dyskusji.

+4
Nie Tak Czy odpowiedź była pomocna?
 

Zakres Praktyki

 
Znasz polskiego adwokata, którego jeszcze nie ma w serwisie?
Powiadom nas o tym