Polski-Adwokat.. bo ludzie mają prawo Polski-Adwokat.. bo ludzie mają prawo

Wyszukaj adwokata

 
 

Słownik pojęć prawnych

Wyrok zaoczny (Default Judgment) - Wyrok w sprawie sądowej wydany przeciwko pozwanemu, kiedy ten nie pojawia się na rozprawach.

Wytyczne dla społeczności użytkowników

Print

Jako internetowa wspólnota inteligentnych i doświadczonych członków, jesteśmy w posiadaniu bogatego wybory różnych opinii. Taka różnorodność jest mile widziana, lecz prosimy, aby wszyscy użytkownicy naszego serwisu stosowali się do tego prostego regulaminu.

Zachowaj kulturę
To stwierdzenie powinno być zrozumiałe samo przez się, jednak podajemy kilka szczegółów:
  • Unikaj zamieszczania treści, które są umyślnie złośliwe, obraźliwe, prowokacyjne, fanatyczne itd. Ataki osobiste i treści zawierające akty nienawiści są kategorycznie zabronione.
  • Komercyjne reklamy, inne niż płatne ogłoszenia będą usuwane.
  • Oskarżenia, wszelkie zarzuty, które nie są poparte konkretnymi faktami, będą usuwane. Dotyczy to wszystkich obszarów tej strony: recenzji klientów, komentarzy itd. Proszę zwrócić uwagę, iż PolskiAdwokat.org nie weryfikuje takich zarzutów ani też innych informacji umieszczanych na stronie.
  • Recenzje klientów, które okażą się być zamieszczone przez kogoś innego niż rzeczywisty lub potencjalny klient, nie będą zamieszczane.
Przede wszystkim bezpieczeństwo

W czasie zamieszczania pytań albo komentarzy, prosimy o zatrzymanie pewnych osobistych informacji dla siebie. Prosimy, aby nie podawać adresu zamieszkania, numerów telefonu, numerów kart kredytowych, numeru ubezpieczenia społecznego (social security number), haseł itp. Potencjalni klienci mogą się kontaktować z adwokatami, używając linków do adresów mailowych albo numerów telefonu wyświetlonych w profilu adwokata, a potem wymienić się danymi kontaktowymi.

Promocja swoich usług

Adwokaci, zachęcamy was do dzielenia się informacjami o waszej działalności ze społecznością portalu PolskiAdwokat.org, jednak prosimy, żebyście robili to w swoim profilu prawniczym albo poprzez płatne reklamy. Prosimy, byście nie indagowali bezpośrednio klientów w trakcie odpowiedzi na pytania albo udzielania porady prawnej. Link do Twojego profilu jest ukazany każdorazowo przy Twojej wypowiedzi. Treść wypowiedzi powinna być utrzymana w niekomercyjnym tonie.

Stawiamy na oryginalność

Pomyśl, zanim zamieścisz wiadomość w danym temacie. Ogólnikowe i/albo powielane treści, które nie dotyczą bezpośrednio pytania czy tematu, będą traktowane jako spam i zostaną usunięte.

Warunki

Doceniamy Twoją zgodę na przestrzeganie niniejszego regulaminu. Chociaż cenimy swobodę wypowiedzi, zastrzegamy sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które są sprzeczne z powyższymi zasadami oraz takich, które odbiegają znacząco od praktyk uznawanych przez użytkowników naszej strony. Nieprzestrzeganie któregokolwiek z punktów regulaminu może skutkować tymczasową albo stałą utratą uprawnień do zamieszczania wypowiedzi.

W razie jakichkolwiek pytań albo chęci zawiadomienia o złamaniu zasad, prosimy o kontakt

 

Zakres Praktyki

 
 

Partnerzy

Find a Lawyer
Znasz polskiego adwokata, którego jeszcze nie ma w serwisie?
Powiadom nas o tym